Лютеница

Продукти:
500 гр. домати
150 гр. печени чушки
сол
олио
черен пипер
кимион

Таратор

Продукти: 
2 краставици
2 кофички кисело мляко
1 кофичка от кисело мляко с вода

Домашна млечна салата

Продукти:
1 буркан биволско кисело мляко (моето е домашно)
2 краставици (или 4-5 кисели краставички )

Постна супа

Продукти:

5 картофа
2 моркова
1 прясна чушка
1 глава лук
400 гр. белени домати (може и пресни или пък доматен сок)

Шопска салата

Продукти: 
2 краставици
5 домата
2 пресни чушки
1 глава лук
200 гр. сирене
сол, оцет, олио

Зелен фасул на фурна

Продукти:
2 буркана зелен фасул
1 буркан гювеч
1 глава лук
7-8 скилидки чесън

Copyright & copy: delikatesite.com 2019. All rights reserved.