Пилешка супа

Продукти:
2 пилешки бутчета
1 пакет суха пилешка супа
3 с.л. сушени зеленчуци

Таратор

Продукти: 
2 краставици
2 кофички кисело мляко
1 кофичка от кисело мляко с вода

Пилешка супа – тип курбан

Продукти: 
1 или 2 пилешки бутчета
2-3 ролки фиде
масло
магданоз

Постна супа

Продукти:

5 картофа
2 моркова
1 прясна чушка
1 глава лук
400 гр. белени домати (може и пресни или пък доматен сок)

Copyright & copy: delikatesite.com 2019. All rights reserved.